Skip to main content

Jak po ślubie nosić pierścionek zaręczynowy z obrączką? Sposobów jest kilka!

Pierścionek zaręczynowy przyszła żona nosi na serdecznym palcu na prawej ręce. Tradycja wskazuje, że na tym samym palcu w dniu ślubu pojawi się obrączka. Co ciekawe, istnieje kilka sposobów na to, jak nosić po ślubie zaręczynowy pierścionek z obrączką. W efekcie kobieta może wybrać takie rozwiązanie, które najbardziej jej odpowiada. Sprawdźmy, jakie propozycje są godne uwagi. Jak powinniśmy nosić zaręczynowy pierścionek z obrączką? O czym trzeba wiedzieć?

Co zrobić z pierścionkiem zaręczynowym po ślubie?

Pierścionek zaręczynowy i obrączka

Wiele kobiet zastanawia się, jak nosić obrączkę po ślubie i pierścionek zaręczynowy. Najczęściej wybierana jest opcja obrączka i pierścionek na jednym palcu. Pamiętajmy o tym, że wiele zależy od naszych preferencji. Istnieje kilka wskazówek co do tego, jak można nosić tę biżuterię, ale nie zawsze trzeba się do nich stosować.
Pierwszą propozycją jest wspomniane już umieszczenie pierścionka i obrączki na jednym palcu. Chodzi tutaj o palec serdeczny prawej ręki. Dzięki temu na drugiej dłoni bez problemu założymy także inną biżuterię. Okazuje się, że taka opcja nie sprawdzi się wtedy, gdy nasza biżuteria stworzona została z innych materiałów, które do siebie nie pasują. Obrączka i pierścionek na jednym palcu mogą sprawić, że dłoń wygląda na bardziej masywną. Gdy biżuteria jest cienka, nie ma takiego problemu.

Pierścionek i obrączka 2w1

Coraz chętniej wybierana jest biżuteria 2w1. Podczas wyboru pierścionka zaręczynowego, warto zastanowić się, jaka obrączka w przyszłości spełni nasze oczekiwania. Komplet powinien ze sobą współgrać pod względem zdobień i kolorów. Wyjątkowe obrączki z łatwością znajdziemy na stronie: Obrączki ślubne - Łodzińscy, gdzie różnorodność wyboru pozwala na bezproblemowe dopasowanie do pierścionka zaręczynowego. Pamiętajmy o tym, że obrączka kobiety i mężczyzny nie musi być taka sama. Nosić można różną biżuterię, zgodnie ze swoim gustem. Zazwyczaj w pierwszej kolejności zakładamy na palec obrączkę, a potem pierścionek zaręczynowy. Oczywiście te elementy można zamienić, zachowując wygodę i estetykę.

Jak nosić obrączkę i pierścionek zaręczynowy?

Inne sposoby

Nie zapominajmy o tym, że niektóre kobiety noszą pierścionek zaręczynowy na lewej ręce, a obrączkę na prawej. To sprawia, że każda ozdoba może odznaczać się innym stylem. Można nosić pierścionek na serdecznym palcu ręki lewej, z kolei obrączkę na serdecznym palcu ręki prawej. Uzyskujemy ozdobę na obu dłoniach. Taka metoda jest bardzo chętnie wybierana przez kobiety, które nie lubią stosowania wielu ozdób w jednym miejscu.

Jak widać, do wyboru mamy kilka metod noszenia pierścionka zaręczynowego i obrączki. W każdej sytuacji trzeba mieć na uwadze swoje oczekiwania. Zastanówmy się, jaki sposób daje nam wygodę i jest zgodny z naszymi potrzebami. Piękna biżuteria podkreśla codzienne stylizacje i dodaje pewności siebie. Podczas wyboru takich dodatków, zwróćmy uwagę na trwałe materiały i wyjątkowy styl. 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Aldona · 1 lat temu
    Bardzo obawiałam się tego połączenia — że nie uda mi się dobrać odpowiedniej obrączki, że nie będzie ona pasować do pierścionka zaręczynowego, lub że będą się ze sobą mocno gryźć. Moje obawy odeszły w zapomnienie, gdy z mężem udało nam się trafić na konsultanta w salonie jubilerskim, z niezwykłym wyczuciem subtelności i stylu. Teraz wiem, że moje obawy były niepotrzebne. 🤗

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Karol 1 miesięcy temu System EDI a System ERP
Pojęcie systemu ERP jest mi znajome. Znajomy korzysta z takiego oprogramowania w firmie i bardzo ...
Marcel 2 miesięcy temu Internetowy zakup zniczy
Zdecydowanie teraz Internet ułatwia nam wiele rzeczy! Właśnie między innymi rozkręcenie swojego biznesu :) Ten ...
Matylda 6 miesięcy temu Wizyta u Psychologa
Ostatnie lata uświadamiają nas, że chodzenie do psychologa to żaden wstyd. Ten temat staje się ...
Ostatnio przymierzam się do wyboru domu opieki dla bliskiej osoby z Alzheimera, muszę przyznać, że ...
Bardzo obawiałam się tego połączenia — że nie uda mi się dobrać odpowiedniej obrączki, że ...