Kontakt z administratorem strony:
site_logo

Słowo i myśl

2015

Strony internetowe:

Prywatny detektyw Poznań www.detektywmagdar.pl. Biuro detektywistyczne, prowadzi usługi na podstwaie wpisu do rejestru działalności regulowanej, prowadzonej przez MSWiA. Możliwe spotkanie z prywatnym detektywem w dowolnej lokalizacji w Poznaniu.

13

kwi

sim okladka

Nowy numer SiM (126-127)!

Temat prezentowanego numeru to ordynacja kobiet, jako odpowiedź na apel władz Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP o podjęcie nad nią debaty. W dziewiątym po reaktywacji numerze SiM można znaleźć artykuły autorstwa m.in. prof. Jakuba Slawika, Dariusza Bruncza, Iwony Baraniec, dk. Haliny Radacz, Grzegorza Olka, ks. Julii Lewandowskiej, ks. Pauliny Hławiczki, Bo Giertza oraz Louisa A. Smitha. SiM można nabywać w redakcji, poprzez parafie ewangelickie oraz oddziały PTEw.

Czytaj więcej

04

mar

Witamy na nowej stronie

Drodzy Czytelnicy „Słowa i Myśli”! Trzy lata temu podjęliśmy się reaktywacji naszego pisma w tradycyjnej, papierowej formie. Potem pojawiła się strona na Facebooku. Uznaliśmy jednak, że przyszedł czas na nową, współczesną formułę – ponieważ pragniemy dotrzeć do większego grona czytelników, otwieramy stronę internetową www.slowoimysl.pl.

Czytaj więcej

Elementy szklane: firma Housekrup Kraków www.housekrup.pl W ofercie: balustrady szklane, drzwi szklane, lustra na wymiar, szklane kabiny prysznicowe i lacobel. Sklep firmowy znajduje się w Krakowie przy ul. Lea 20A.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych www.busimpuls.pl Wrocław. Firma zapewnia wynajem nowoczesnych aut dostawczych wraz z kierowcą. BUSimpuls zajmuje się transportem krajowym oraz zagranicznym od 1994 roku. W ofercie krótko, średnio i długoterminowy wynajem aut dostawczych.